Online Enstitü; bir Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü iştirakidir.

Online Enstitü; 2013 yılında Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü iştiraki olarak yolculuğuna başlamıştır. 2013 yılında uzaktan ve online eğitimlere başlamayı planlayan Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nün “Online Eğitimleri”ni vermek için oluşturmuş olduğu bir organizasyondur. O dönemlerde Yoga ve Pilates eğitimlerinin online ve uzaktan eğitim olarak yapılabilmesi için gerekli video çekimleri tamamlanmış fakat projenin hayata geçmesi pandemi süreciyle 2020 yılında olmuştur. Online Enstitü “Siz neredeyseniz, biz oradayız” anlayışıyla örgün olarak vermiş olduğu birçok eğitimi online olarak vermektedir.

VİZYONUMUZ

Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü; Türkiye'nin ve dünyanın değişim dinamiklerine evrensel çözümler sunan, birey ve kurumların potansiyelini açığa çıkarabileceği çözümler geliştiren, güvenli bir gelecek vizyonu yaratarak onları iyiye ve daha ileriye taşıyan bir bilinç girişimidir.

DEĞERLERİMİZ

Öze Saygı

Herşeyin içindeki öze,insan potansiyeline, insan varlığına derin saygı ve sevgi...

Yaratıcılık

Üretmek ve var oluşu hissetmek,

Değişim-Yenilenmek

Evrenin değişmeyen yasası "değişim" dinamikleri ile frekans ayarı... Her an güncellenmek...

Sorumluluk

İşini çok iyi yapmak.

Dürüstlük

Yaşam Yolumuz.

Bütüne Hizmet

Bize lütfedilmiş olan dehayı, insanlığa armağan etmek.Her insan varlığı ve organizasyon yapısı, potansiyelini insanlık yararına kullanması durumunda kendi varlık sebebine ve bütüne hizmet eder.